Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Okul .. Yeni Profesör..

2 posters
YazarMesaj
Phoibos Apollo Coréa
Admin/Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü/Güç Seviyesi:100
Phoibos Apollo Coréa

Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Empty
MesajKonu: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 11:43 am

Bugün profesör olarak ilk günümdü.Okulumsa bir harikaydı...Hemen çalışma odama geçip keyif çıkarmaya başladım..Şöyle bir etrafıma baktığımda dolaplarda ders vermek için kitaplar vardı..
Bir dolap içerisinde ise viski , şarap .. ne ararsan vardı ve ben viski çok severdim hele geceleri...
Şöyle göz gezdirirken cam fanusun içinde duran asamı gördüm ve ona doğru yürümeye başladım ; burdan bile harika görünüyordu .. tam ona dokunmak için cam fanusu açmışken kapı tıkladı ve ;
'' Gir ! '' dedim .. O sırada cam fanusu hemen kapatıp masama geçtim..
Karşımda çok tatlı bir kız duruyordu..
Demetria Devonne Qurokova
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

MesajKonu: Geri: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:04 pm

Katie denen kız iyice tepemi attırmıştı.Karanlık savunmaya yeni öğretmen geldiğini duyunca ayaklarımı sürüyerek odaya doğru yöneldim.Karanlık savunmada bir numara olduğum için öğretmenin karşısına da gergin bir suratla çıkmamak için kendimi topladım.Bu arada kapının önüne gelmiştim.Yavaşça kapıyı tıklattım
"Gir"diye kadifemsi bir ses duyuldu.Kapıyı açtım ve gülümseyerek içeri girdim.O da ne !! Yeni ksk öğretmeni muhteşem..yakışıklı.Gülümsemem zorunluluktan içtenliğe geçti.
"Merhaba efendim ben Demetria Devonne Qurokova Gryffindor Bina Başkanıyım.Hoşgeldiniz"dedim.O da gülümsedi ve konuşmaya başladı..
http://harrypotterpg.yetkinforum.com
Phoibos Apollo Coréa
Phoibos Apollo Coréa

MesajKonu: Geri: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:09 pm

Kız içeri girince konuşmaya başladı.
"Merhaba efendim ben Demetria Devonne Qurokova Gryffindor Bina Başkanıyım.Hoşgeldiniz.'' dedi ve gülümsedi bende gülümsedim ve konuşmaya başladım.
''Merhaba Bayan Başkan Gryffindor..'' dedim biraz garip bi takma ad'ti ; ama bir şey olmazdı..
''Ben yeni KSKS Profesörnüz Prof.William.Los Angeles'tan geldim. '' dedim azimli azimli ve devam ettim '' Eee bir sorun mu var ? '' dedim..
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

MesajKonu: Geri: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:14 pm

''Merhaba Bayan Başkan Gryffindor..'' dedi biraz garip bi takma ad'ti .bundan hoşlanmamıştım
''Ben yeni KSKS Profesörnüz Prof.William.Los Angeles'tan geldim. '' dedi ve devam etti
'' Eee bir sorun mu var ? '' dedi..Tabikide vardı ama bunu nasıl söyleyeceğimi bilmiyordum
"Bana bir takma isim yeri Demi yada Demetria diye hitap edin profesör.Evet aslına bakarsanız var ama daha yeni geldiniz yani söylemek doğru olur mu bilemiyorum"dedim.Hayatımda ilk defa çekingen davranıyordum.Noluyordu bana böyle?.
Phoibos Apollo Coréa
Phoibos Apollo Coréa

MesajKonu: Geri: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:20 pm

''Bana bir takma isim yeri Demi yada Demetria diye hitap edin profesör.Evet aslına bakarsanız var ama daha yeni geldiniz yani söylemek doğru olur mu bilemiyorum.''
''Tamam Demi'cim..Canım...Bana istediğini söyleyebilirsin..Bana güven...Şimdi tekrar soruyrum..
Birsorun mu var ? ''
Bu sefer anlatıcak gibi görünüyordu ve bende inanıyorum ki bana güvenecek..
''Tamam...Söyleyeceğim..'' dedi..Kendini hazırladı ve konuşmaya başladıı...
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

MesajKonu: Geri: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:28 pm

''Tamam Demi'cim..Canım...Bana istediğini söyleyebilirsin..Bana güven...Şimdi tekrar soruyrum..
Birsorun mu var ?
'' Bu sefer
''Tamam...Söyleyeceğim..'' dedim nefes aldım ve konuşmaya başladım.Yönetici kimliğim yine ortaya çıkmıştı.Asabi bir şekilde konuşmaya başladım.
"Bakın profesör Slytherin Başkanı olduğunuzu biliyorum.O yüzden bunu size söylemeye şu anda karar verdi.Bina başkanınızdan hiç memnun değilim.Burada 3 yıldır bina başkanlığı yapıyorum ve o kız çok sinirime dokunuyor.bana torpilli olduğum gibi şeyler söylüyor.Bu hiç hoş ve adil değil.Onun ve sizin de bilmediğiniz bir sürü şeye sahibim.Ve o kızın bunları bir anda süpürmesine izin vermem.Zaten böyle birşeyde mümkün değil .İyi biri olabilirim ama tersimde kötüdür lütfen onu uyarın ya da ben kendi yöntemlerimle halledicem"dedim nefes nefese kalmıştım.William'ın çok şaşırdığı belli oluyordu.
Phoibos Apollo Coréa
Phoibos Apollo Coréa

MesajKonu: Geri: Yeni Okul .. Yeni Profesör..   Yeni Okul .. Yeni Profesör.. Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 12:37 pm

Bakın profesör Slytherin Başkanı olduğunuzu biliyorum.O yüzden bunu size söylemeye şu anda karar verdi.Bina başkanınızdan hiç memnun değilim.Burada 3 yıldır bina başkanlığı yapıyorum ve o kız çok sinirime dokunuyor.bana torpilli olduğum gibi şeyler söylüyor.Bu hiç hoş ve adil değil.Onun ve sizin de bilmediğiniz bir sürü şeye sahibim.Ve o kızın bunları bir anda süpürmesine izin vermem.Zaten böyle birşeyde mümkün değil .İyi biri olabilirim ama tersimde kötüdür lütfen onu uyarın ya da ben kendi yöntemlerimle halledicem.'' dedi nefes nefese kalmıştı.
''Demi..Sakin ol .. Tamam ben onunla konuşucam sen merak etme...Şimdi yatakhanene git ve biraz dinlen sonra tekrar konuşuruz..''''Tamam Profesör..Tekrardan hoşgeldiniz..Görüşürüz.''dedi ve çıktı..
William yine cam fanustaki asasına gittim ve onunla denemeler yapmaya başladım...Yaparkende bu okulun geröekten bir garip olduğunu anlama başladım...

Yeni Okul .. Yeni Profesör..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rpg ile ilgili yeni kural herkes okusunnn..