Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rech-Demi-......

3 posters
YazarMesaj
Demetria Devonne Qurokova
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 1:36 pm

Çok acıkmıştım ve kendimi iyi hissetmiyordum.Evet evet çok kötü biriydim ben.Yemekhaneye girdim.Herkes başını çevrip bana baktı.Hemen önlerine döndüler.Bu demek oluyordu ki çok sinirli görünüyorum.Hemen toparlanmam lazımdı.Tepsime birkaç birşey attım ve bir masaya oturdum.
http://harrypotterpg.yetkinforum.com
Réchalle Atalanté Okéféra
Hufflepuffle Bina Başkanı

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 2:00 pm

Sabah erken kalkmış bütün işlerimi yoluna koymuştum taki merdivenlereden yemekhane salonuna inene kadar iyiydim Bir de ne göreyimm ahh! bu kızlar hiç uslanmayacaklarmı ? Bir çocuğu bıraktıktan sonra öteki gider gidmez diğeriyle dolaşmaya başladı.Bu olaya beni ilgilendirmez diyip geçtim ama içimden neler söylediğimi ben bile hatırlamıyorum.Yemekhaneden içeri girdim öğrenciler kafalarını yemeklerinden kaldırıp bana baktılar ve herpsi başıyla selam verdi.Bende karşılık olarak başımı salladım.Tanıdık birilerini ararken bir masada tek başına oturmuş Demetria'yı gördüm .Acaba neden tek başınaydı yanına yaklaştım ama beni farkketmedi bile sanırım sorunları vardı.
Rech ''Öhöm Öhöm '' onu korkutmakmak için hafifi bir öksürdüm..
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 2:03 pm

Rech ''Öhöm Öhöm '' diye yalandan öksürdü.Yerimden sıçrayıverdim.Sonra da bir kahkaha attım elimde olmadan o da aynı şekilde karşılık verdi
"Ne bekliyosun ayakta gel otur"dedim o da karşıma geçti.Ben tam konuşmaya başlıyacakken kötü bişi bize doğru geliyordu.
Katie Vampire Queen
Slytherin Bina Başkanı
Slytherin Bina Başkanı
Katie Vampire Queen

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 2:12 pm

Yolda bulmuş olduğum Gryffindor pelerinini çok sevgili Gryffindor bina başkanına vermek üzere yemekhanenin yolunu tuttum. Kapıdan içeri adımımı attım ve Slytherin li çocuklardan bazılarının Revenclaw ile muhabbet ettiklerini gördüm. Hmm.. Ravenclaw, Gryffindor ve Hufflepuff ın yanında mükemmel bir binaydı. Kızmadım onlara. Bıraktım konuşsunlar. Biraz ilerledikten sonra bir masada çok sevgili Gryffindor bina başkanı ve yine çok sevgili Hufflepuff bina başkanı vardı. Yanlarına gittim. Sorumsuz öğrencilerinden birisi düşürüp yokolmuş. Bende sana getirdim bu pelerini. Aslında bunu yakabilirdim ama elime birşey geçmezdi. Bu yüzden al bakalım" pelerini verdiğimde Demi bana sinirli gözlerle bakıyordu.
http://aylininblogu.blogspot.com

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 2:18 pm

Demi'nin teklifi üzerine masaya oturdum ve tepsimi bıraktım.Demi'nin yüzü solmuştu arkama döndüm ve ah! lanet olsun çok sevdiğim arkadaşlarımdan biri geliyordu(!).Biraz yaklaştı ,yaklaştı ve geldi.Bu kadının sorunun ne olduğunu merak ediyordum doğrusu ve o tiz sesiyle konuşmaya başladı.''Sorumsuz öğrencilerinden birisi düşürüp yokolmuş. Bende sana getirdim bu pelerini. Aslında bunu yakabilirdim ama elime birşey geçmezdi. Bu yüzden al bakalım"
Demi ona sinirli gözlerle bakıyordu ve kardeşbinanın böyle aşağılanmasına izin veremezdim Demi'den önce ben atıldım ve ''Ah!! çok nazik ve kibarsınız bunu bize getirerek ne kadar büyük bi iylik yaptığınızı anlatamam'' dedim .İyilik kelimesi onu sinirlendirmiş olmalıki Demi'den gözlerini ayırıp bana çevirdi.Bu lafım Demi'nin hoşuna gitmişe benziyordu.
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 3:33 pm

''Sorumsuz öğrencilerinden birisi düşürüp yokolmuş. Bende sana getirdim bu pelerini. Aslında bunu yakabilirdim ama elime birşey geçmezdi. Bu yüzden al bakalım"dedi Katie ben tam ağzımı açacakken Rech araya girdi ve

''Ah!! çok nazik ve kibarsınız bunu bize getirerek ne kadar büyük bi iylik yaptığınızı anlatamam'' dedi sinsice gülümseyerek.Bende ayağa kalktım ve elinden pelerini aldım.
"Evet çok teşekkür ederiz çok naziksiniz gerçekten ama benim arkadaşlarım pelerinlerini kaybedince sorumsuz oluyo da senin arkadaşların kendilerini kaybedince ne oluyor çok merak etmişimdir "dedim küstahça.Katie sinirden köpürüyordu.
Katie Vampire Queen
Slytherin Bina Başkanı
Slytherin Bina Başkanı
Katie Vampire Queen

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 5:25 pm

"Evet çok teşekkür ederiz çok naziksiniz gerçekten ama benim arkadaşlarım pelerinlerini kaybedince sorumsuz oluyo da senin arkadaşların kendilerini kaybedince ne oluyor çok merak etmişimdir" dedi Demi. Bu beni sinirlendirmişti ama sakinliğimi korumalıydım. Onlarda sorumsuz olabilirler. Ne fark eder? dedim sakin bir sesle.O sırada arka masadan bir Ravenclaw'lı beni yanına çağırdı. Ve oradan uzaklaştım.
http://aylininblogu.blogspot.com

Rech-Demi-...... Empty
MesajKonu: Geri: Rech-Demi-......   Rech-Demi-...... Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 4:18 pm

Bu cadının gitmesiyle Demi biraz daha sakinledi onunla hala nesi olduğunu konusunda konuşamamıştım.Tam ağzımı açıcakken öğrencilerden biri utana sıkıla yanıma gelip kulağıma bir şeyler fısıldadı ve Demi'ye '' Kusura bakma canım gitmem gerek '' dedim. Ve oaradn ayrıldım..

Rech-Demi-......
1 sayfadaki 1 sayfası