Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yalnızlık

4 posters
YazarMesaj
Avril Zoéy Cullen
Gryffindor
Gryffindor
Avril Zoéy Cullen

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimePaz Nis. 11, 2010 8:25 am

Yavaş adımlarla bahçede yürüyordum. Yorgun ve bitkindim. Çevreme baktım bir sürü öğrenci çevrede dolaşıyordu. Neyseki etrafta hiç Slyterin yoktu. Ah, o Slyterin'ler! Onlardan nefret ediyordum. Çevreme göz gezdirmeye devam ederken bir şey fark ettim. Herkesin yanında en azından 1 kişi vardı. Peki ben ? Niçin benim yanımda dolaşan insanlar yoktu ki sanki ? Merakla bir çifti izlemeye başladım. Belki de uzun süre burada otursam birileri yanıma gelebilirdi. Beklemeye başladım ve karşımdaki çifti izlemeye devam ettim.
Demetria Devonne Qurokova
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:09 pm

Yemekhanenin boğucu havasından kendimi bahçeye attım.Slyhterin'lerin iğrençlikleri buradada belli oluyordu.Bu kadar kötü yaratık olmak zorundalarmış gibi hareket ediyorlardı.Avril tek başına oturmuş gelen geçeni izliyordu.Çok yanlız ve mutsuz görünüyordu.Gülümsedim ve yanına oturdum.Beni görünce çok şaşırdı
"Ruh emici görmüş gibi bakıyorsun su anda bana"dedim kahkaha atarak.Benim gülümsemem bütün herkese cesaret verir.O yüzden avril'de gülümsedi.
"Evettt neyi varmış bakalım benim arkadaşımın"dedim sevecenlikle.Avril iç geçirdi ve anlatmaya başladı.
http://harrypotterpg.yetkinforum.com
Hermione Jean Granger
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Hermione Jean Granger

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:22 pm

Karşıdan koşarak geldim.Avril üzgündü.Ne olduğunu merak ettim.Demetria her zaman ki gibi gülümsüyordu."Eee nasılsınız bakalım?" dedim sevecen bir sesle Demetria "Bende iyide Avril'da kötü sanrım"dedi Avril'a bakarak. hemen Avril'a baktım."Avril ne oldu tatlım? Paylaşabilrisin bizimle."dedim
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:30 pm

."Eee nasılsınız bakalım?" dedi Kris sevecen bir sesle
Bende "Bende iyide Avril'da kötü sanrım"dedi Avril'a bakarak Kris hemen Avril'a baktı.
"Avril ne oldu tatlım? Paylaşabilrisin bizimle."dedi Kris.Ama Avril'ın paylaşmak istemediği belliydi.Konu değiştirmeye çalıştım.Slyhterileri göstererek
"Şunlara bakar mısın iğrenç şeyler"dedim tiksinerek.Bina başkanı olduğumdan ve birsürü gücüm olduğundan herkes korkar benden.
"Kızlar siz konusun benim halim yok"dedi Avril ve gitti.Kris'e baktım.
"Ee nasıl geçiyo Hufftan memnun musun"dedim sevecenliğe geri dönüvermiştim.
Hermione Jean Granger
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Hermione Jean Granger

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimeÇarş. Nis. 14, 2010 10:34 pm

"Ee nasıl geçiyo Hufftan memnun musun"dedi Demetria sevecen bir sesle.Bende "Ehh işte ... Alışıyoruz..." dedim.Aslında Gryffindor da olmayı çok istiyordum çünkü en yakın arkadaşlarım oradaydı."Aslında Seçmen şapka Gryffindor deseydi çok mutlu olurdum."dedim Demetria"Neden Huff'da güzel?"dedi gülerek.Kris de güldü." Gryffindor da en yakın arkadaşlarım vardı."dedi."Aslında Huff bina başkanımız çok şeker bir bayan"dedi gülerek .
Kehanet Profesörü
Kehanet Profesörü

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimeCuma Nis. 16, 2010 8:08 pm

"Ehh işte ... Alışıyoruz..." dedi.Aslında Gryffindor da olmayı çok istiyordu çünkü en yakın arkadaşları oradaydı."Aslında Seçmen şapka Gryffindor deseydi çok mutlu olurdum."dedi bnde
"Neden Huff'da güzel?"dedim gülerek.Kris de güldü." Gryffindor da en yakın arkadaşlarım vardı."dedi."Aslında Huff bina başkanımız çok şeker bir bayan"dedi gülerek .
"bu iyi birşey"dedim kahkaha atark sonrda
"ama kimse benden ii olamasss"dedim ve kahkhalar patlatmaya basladın o da guluyordu.
Réchalle Atalanté Okéféra
Hufflepuffle Bina Başkanı
Hufflepuffle Bina Başkanı
Réchalle Atalanté Okéféra

Yalnızlık Empty
MesajKonu: Geri: Yalnızlık   Yalnızlık Icon_minitimePerş. Nis. 22, 2010 9:00 pm

Rech birden önemli işerin olduğunu hatırladı ve Demetria 'yı bulması gerekti ama o nerdeydi. Her yere bakmış ama onu bulamamıştı en son bahçeye çıktı ve onu bahçede buldu. ''aha! demek burdasın Dem benimle gelmen lazım ''dedi. ve yanındakini daha sonra farkedebilmişti. Bu kız onun okulundaydı adını tam olarak hatırayamasada kızın nasıl biri olduğunu biliyordu. Ve kıza dönerek '' Meraba tatlım ''dedim. Kız biraz korkmuş birazda şaşırmıştı sonuçta hufflepuff'un bina başkanıydı ve otoriteyi sağlamak zorundaydı.

Yalnızlık
1 sayfadaki 1 sayfası