Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hermione Jean Granger

YazarMesaj
Hermione Jean Granger
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Hermione Jean Granger

Hermione Jean Granger Empty
MesajKonu: Hermione Jean Granger   Hermione Jean Granger Icon_minitimePtsi Nis. 19, 2010 9:15 pm

Hermione Jean Granger

Hermione Jean Granger 65315101_kristen_bell

Hermione Jean Granger 134439hollywooddesktop-kristen_bell-003-1280x800

Hermione Jean Granger 730742Kristen_Bell_3-1024

(= Genel Olarak =)

Ad : Hermione Jean
Granger
Sınıfı:3.Sınıf
Binası: Huff
Doğum Yeri : Los Angelas

Hermione Jean Granger 14476912

Hermione Jean Granger 119508kristen-bell012

(= Aile Geçmişi =)

Annem Emma Granger O da benimgibi kusursuz bir güzelliğe sahiptir.Babam Jared Granger Hogwarts'a gelmemei fazla istemiyordu.Çünkü Yanında kalmamı istiyordu.Ablam Lily Granger gerçekten şekerdir bizim aksimize gözleri ve saçları kahverengidir.Yirmi üç yaşındadır ve hala evdedir.Muggle(büyü dışı-insan) bir cadıyımdır.Babam beni kendi zamanının en iyi cadısı olarak tanımlamaktadaır.En güçlü 8.büyücü olduğumu düşünüyorlar.

Hermione Jean Granger 338577kristen-bell-1024x768-27718

(= İlk Mektup =)

Annem ile babam bir ara bir geziye gitmişlerdi.Evde yalnızdım.Ablam odasına çekilmişti.Varlığımdan habersizdi.Odamda otururken beyaz bir baykuş geldi camıma.İlk çok korkktum ama sonra gagasında bir kağıt olduğunu görünce camı açtım.Kanat çırparak içeri girdi.Yatağımın üzerine kandu ve kağıdı yatağa bıraktı.Heyecandan ellerim titiriyordu ne olabilirdi ki bu kağıt?Hemen kağıdı aldım.Ahhh Hogwarts'a çağrılıyordum.İnanaıyorum hala.Benim gibi bir çatlağı neden çağırsınlar ki ?

Hermione Jean Granger Heroes+Elle

Hermione Jean Granger Kristen-bell10220601

(= Seçmen Şapka =)

Okulda ilk gün herkes sırayla bir sandalyeye oturuyor başına bir şapka konuyor.Şapka bir bina seçiyordu.Arkadaşlarımın çoğu Gryffindordaydı.Sıar bendeydi.Sandalyeye oturdum.İçimden Sly olmasın diye yalvarıyordum çünkü orası kötüydü biliyorum.Ne olur Gry diyorduM.Ama seçmen şapka Huff dedi.Yıkıldım o anda ama Huuf da çok güzel...

Hermione Jean Granger Kristen-bell

Hermione Jean Granger Heroes_kristen_bell_buyuk

(= Büyü ve Ben =)

Hermione Jean Granger Elle_spark

Hermione Jean Granger 293.bell.heroes.111407

Hermione Jean Granger Kristen-powers-doors

Hermione Jean Granger Kristin-bell-in-fight-or-flight

Hermione Jean Granger Elle-heroes-kristen-bell

Hermione Jean Granger Real-life-heroes-elle-electric

(= Kişisel Özelliklerim =)

Utangaç biriyimdir.Buburaya geldikten sonra daha da beter oldu.Her olayda kan yüzüme hücumeder.Sarışın olduğumdan bu daha da belli olur.Her zaman çözümsel düşünürüm.Birkararavardıysam hiç kimse beni o karardan asla döndüremez.Ayran gönüllü derler ya işte bu söz tam benlik…Ayran gönüllüyümdür.Birgün şu elbiseyi beğensem aynıgün içinde farklı bir elbise görsem hemen ona konarım.Ama aşk konusunda asla ayran gönüllü olmama çünkü hayatımın anlamı aşkım olur benim için … Bağlıyımdıryani bir insana “Dostum…”dediysem -ya da her hangi bir şey-O benim kalbimin bir parçası olur.Ondan asla kopamam.Tartışıtız, kavga ederiz, küseriz ama daha beş dakika geçemeden barışırım.O beni terk etmediği sürece onu asla terk etmem,yalnız bırakmam,
bırakamam.Açıksözlüyümdür birde… O an ne düşünürsem şıpdiye söylerim.Karşımdaki zor durumda kalırsa özür dilerim ama iş işten
geçmiştir.Çok çok meraklıyımdır birini üzgün gördüysem tanımasam bile gider “Ne oldu?Neden üzgünsün?”derim.

Hermione Jean Granger 845154kristen-bell-1024x768-23956

Hermione Jean Granger 428854kristen-bell-1024x768-25727

Hermione Jean Granger 115034kristen-bell-1024x768-27594

(= Aynadan Bakış =)

Her zaman kendimle barışçıl olmuşumdur.Göbeğim varmış felanmış filanmış hiç takmam kafama.Zaten dengeli beslenen biri olduğumdanhiçbir zaman göbek felan çıkmaz.Gözlerimi herkes beğenir.Ben de beğenirim tabi… Masmavidir genelde bakınca bir daha bir daha bakmak isterler.Saçlarımla süperbir uyum içerisinde olan gözlerim her zaman ışıl ışıldır.Hala da
görebilirsin bu Işıllığı.Kilom altmıştır.Boyum ise bir metre yetmiş üç santimdir.Her zaman uyumlu bir vücudum vardır.

Hermione Jean Granger 669583kristen-bell-1024x768-24825

(= Normal Hayattan Ben =)

Hermione Jean Granger 265881kristen_bell_when_rome_set_1

-Arkadaşlarımla tiyatro oyununa hazırlanırken-

Hermione Jean Granger 670501kristen_bell_cosm_01_main

- Arkadaşlarımla bir sahildeyken -

Hermione Jean Granger 731075kristen-bell-1024x768-24679

- Evdeyken … Jessica çekmişti. –

Hermione Jean Granger 490078kristen-bell-87236

-Arkadaşım evlenirken giydiği gelinliği giymiştim.-

(= Baykuşum =)

Hermione Jean Granger Whiteowl

Flexiblé Her mektubu her baykuş gibi tam zamanında ve yerinde getiriR.AMA ONUN YERİ BİR BAŞKADIR.

Hermione Jean Granger WhiteOwl

(= İkonlarım =)

Hermione Jean Granger 6443271Hermione Jean Granger 1659083Hermione Jean Granger 4212424Hermione Jean Granger 8876315
Hermione Jean Granger 4567426Hermione Jean Granger 8583897Hermione Jean Granger 802598Hermione Jean Granger 8772032
Hermione Jean Granger Post6_033Hermione Jean Granger Awe0rl
Hermione Jean Granger KristenLowHermione Jean Granger SpacerHermione Jean Granger KristenWhite
Hermione Jean Granger SpacerHermione Jean Granger Spacer
Hermione Jean Granger Spacer
Hermione Jean Granger Spacer

(= iliskiler =)
Hermione Jean Granger
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Hermione Jean Granger

Hermione Jean Granger Empty
MesajKonu: Geri: Hermione Jean Granger   Hermione Jean Granger Icon_minitimeCuma Nis. 23, 2010 8:22 am

Lejantım yenilendi =)

Hermione Jean Granger
1 sayfadaki 1 sayfası