Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Linya Eva Iceshimmer

2 posters
YazarMesaj
Linya Eva Iceshimmer
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer Empty
MesajKonu: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 6:05 pm

Linya Eva Iceshimmer

Linya Eva Iceshimmer C30b5074

Linya Eva Iceshimmer 91628380

Fiziksel Portre
- Sarışın
- Yeşil gözlü
- Uzun boylu

Linya Eva Iceshimmer E839e06f

Ruhsal Portre

Zeki ve güzel bir kız. Ailesinden dolayı şımarık biri. İkizi ve o normal hayatlarında okullarında çok bilinen ve sevilen kızlardı. Sevdiklerinin her zaman yanında olmuşlardır. Sevmedikleri ise onlardan çok çekmmiştir. Sevdiklerini her zaman koruyan ve yardım eden biri. Her ne kadar barışçıl br kız olsa da sinirlenince başka bir benliğe bürünür. Kesin kararları vardır. Bu karaları değiştirmesi ise çok zordur. Meraklıdır ve bu yüzden başı hep derde girmiştir. Ama zekası sayesinde zor durumlardan kurtulmayı da bilmiştir.

Linya Eva Iceshimmer D70a7155

İkizinin Gözünden

Linya ikizim olmasına rağmen biz birbirinden ayrı iki karakteriz. O hep iyilikten yana olan safların yanını tutmuştur. Asla benim gibi kötülük yapmayı sevmez. Ancak biz hep birlikte takılırdık. yani birbirimizi dengelerdik. Kötü değil tamam ama kötülerden hoşlanmaz gibi bir kaidesi yok. Aksine zıt kutupları seven biri. Her zaman şımarık bir kız olmuştur. İlk görenler biraz yadırgasa da alışınca ona benzemişlerdir. Bu yönden bana benzediğini söyleyebilirim. Kesinlikle inatçı bir kız. İnatçı olmasaydı zaten benim tarafıma çekilmiş olurdu. Diğer yönleri de ben-bayan-iyilik-timsaliyim diye kendini öne çıkarıyor.

Linya Eva Iceshimmer D41091c9

Ailesi Ve Geçmişi

Zengin ve soylu aileden gelen Linya'nın bir ikizi vardır. Annesi ve babası soylu ailelerden gelmektedir. Iceshimmer ailesinin kökenleri çok eskiye dayanmakla birlikte çok geniş bir ailedir. Yaşadıkları ülkelerde çok bilinen ve sevilen ailede çok ünlü ve sevilen kişiler olduu gibi karanlıık kişiler de bulunmaktadır. Geldikleri yerde önemli pozisyonlara sahip olan babası Linya'yı çok sevmiştir. Linya babsına ruhsal olarak benzemektedir. Fiziksel olaraksa annesine benzemiştir. Fakat annesi ikizi gibi kötülük yolunu seçmiştir. Iceshimmer soyadı geldikleri yerde özel ve seçkin olup birinci sırada önem taşımaktadır. Safkan bir ailedir. Bu yüzden belirli kuralları vardır. Aileden kimse safkan olmayan biriyle evlenememektedir. Bu da ailenin bu kadar önemli ve özel olmasının bir nedenidir.

Linya Eva Iceshimmer Afc77cae

Evcil Hayvanı

Bütün hayvanları çok severim. Ancak benim için kediler özeldir. Küçüklüğümden beri özellikle siyah kediler ilgimi çekmiştir. Bir kedim var ve adı Abel. Abel safkan bir Siyam kedisi. Ve kesinlikle soyuna yaraşır türden soylu davranışları var. Birbirimize benziyoruz. Hey başka ne denilebilir ki. Onu çok seviyorum.

Linya Eva Iceshimmer 7c4e7c69

İCONS

Linya Eva Iceshimmer 26590c8bLinya Eva Iceshimmer 43ca4b17
Linya Eva Iceshimmer 8b3756c7Linya Eva Iceshimmer 2ee4f82a
Linya Eva Iceshimmer 32f0567fLinya Eva Iceshimmer 5022a63e
Linya Eva Iceshimmer 09e9a054Linya Eva Iceshimmer Fe1c3a6e
Linya Eva Iceshimmer 42458a82Linya Eva Iceshimmer 73f9e196
Linya Eva Iceshimmer 63e1bb16Linya Eva Iceshimmer B40bf00f

En son Linya Eva Iceshimmer tarafından Ptsi Nis. 26, 2010 6:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Linya Eva Iceshimmer
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimePtsi Nis. 26, 2010 6:07 pm

İLİŞKİLER

Linya Eva Iceshimmer 4ada31daLinya Eva Iceshimmer 0691c4bd
Hermione Jean Granger

Utangaç bir kız. Her olayda kızarmaya başlar ki bu aslında çok sevmili. Biribirimize benziyoruz. İnatçıyız ve fikirlerimiz zor değişiyor. Biri onubırakmadan asla vazgeçmiyor. Arkadaşlarına çok değer veriyor. Çok meraklı bir kız. Bir gü başımız bu yüzden ciddi belaya giricek gibi. Açık sözlü bir kız. Her şeyi şap diye söyleyiveriyor. Bazen sonrasında pişman oluyor. Yşne de kendini afeettirmesini biliyor. İyilikten yana bir kız. Muggle bir cadı olmasına rağmen oldukça soylu tavırları var. Ne denilebilir ki. Gerçekten iyi arkadaş olduğumuz ortada.

En son Linya Eva Iceshimmer tarafından Cuma Nis. 30, 2010 4:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hermione Jean Granger
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Hermione Jean Granger

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 12:27 pm

OLumlu olsun kurgu =)

İcon lejantta

ekle benide =)
Linya Eva Iceshimmer
Hufflepuffle
Hufflepuffle
Linya Eva Iceshimmer

MesajKonu: Geri: Linya Eva Iceshimmer   Linya Eva Iceshimmer Icon_minitimeCuma Nis. 30, 2010 4:42 pm

Güncellendi =))

Linya Eva Iceshimmer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Linya Eva Iceshimmer